KOLARSTWO
SZOSOWE
KOLARSTWO
GÓRSKIE
KOLARSTWO
PRZEŁAJOWE
 
BMX
 
TRIAL
Login:
Hasło:
Zgubiłeś hasło?
Imię:
Adres e-mail:
 
www.mzkol.pl->kluby->o klubie
NAZWA: UKS SOKÓŁHistoria... ...naszego klubu, nie jest zapewne czymś nadzwyczajnym, ale też na pewno nie jest czymś pospolitym, dlatego warto znać, choćby jej zarys. Jak to było u samych źródeł, pewnie sami górale nie pamiętają. Swoje początki klub wziął, jak to zazwyczaj bywa od innego klubu, poniekąd o nazwie Wilamowiczanka, ale tego wspomniani górale też nie pamiętają:) (Na zdjęciu obok widnieje postac założyciela pierwszego klubu kolarskiego na ziemi Oświęcimskiej, a tym samy pioniera kolarstwa na tychże, Antoniego Matlaka, który to zarazem pełnił funkcję trenera Wilamowiczanki). Faktem jest, że udokumentowane pochodzenie klubu rozpoczęło się od jego rejestracji w 1991 roku, gdy to w mroźny marcowy dzień, przy minus 20°C Pan Piotr Karkoszka mknął przez Przegibek (663 m.n.p.m.) na rowerze, aby dokonać swej powinności w zupełności dobrowolnej zresztą. Od tej chwili rozpoczęła się niezwykle aktywna obecność członków już oficjalnego "Sokoła" na arenie kolarstwa polskiego. Zespół "Sokoła" rozpoczął liczne starty w wyścigach szosowych, przełajowych oraz MTB, we wszystkich kategoriach wiekowych, odnosząc pasma większych i mniejszych sukcesów...
MIEJSCOWOŚĆ: KĘTY
ADRES: 32-650 Kęty, ul. Słowackiego 7
DYSCYPLINY: szosa, mtb, przełaj
TELEFON: 604 134 253
E-MAIL: piotr.karkoszka@op.pl
Strona www: www.sokol-kety.pl
MIEJSCENAZWISKOIMIĘKOD UCIZAWODY
1JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
1FIRAJULITAPOL200002152014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1ZAJTMATEUSZPOL199706102014-06-21 - Puchar Lubogoszczy
1NOWAKSZYMONPOL200002242014-07-01 - MM na czas
1NOWAKSZYMONPOL200002242014-07-01 - MMM na czas
1NOWAKSZYMONPOL200002242014-09-13 - MMM start wspólny
1NOWAKSZYMONPOL200002242014-09-12 - MMM dwójki
1DYMEKEWAPOL200002262014-07-01 - MM na czas
1DYMEKEWAPOL200002262014-07-01 - MMM na czas
1FIRAJULITAPOL200002152014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1DYMEKEWAPOL200002262014-09-13 - MMM start wspólny
1FIRAJULITAPOL200002152014-09-12 - MMM dwójki
1DYMEKEWAPOL200002262014-09-12 - MMM dwójki
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1LACHMARTAPOL199705262014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1LACHMARTAPOL199705262014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-07-01 - MM na czas
1MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1FURCZYKMACIEJPOL199212302014-08-16 - Memoriał Henryka Łasaka
1ŻUROMSKIMAREKPOL199401132014-07-01 - MM na czas
1ŻUROMSKIMAREKPOL199401132014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1ŻUROMSKIMAREKPOL199401132014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1BIELSZYMONPOL198701272014-06-12 - 52 Małopolski Wyścig Górski
1SMYRAKBARTOSZPOL198911062014-07-01 - MM na czas
1BESTWINAMICHAŁPOL198805102014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1BESTWINAMICHAŁPOL198805102014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1HAJDAGRZEGORZPOL199109292014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
1HAJDAGRZEGORZPOL199109292014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202014-07-01 - MM na czas
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
1ZAJTMARCINPOL197809212014-06-21 - Puchar Lubogoszczy
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202014-08-10 - KLAS. GEN. Podhale Tour
1LACHMICHAŁPOL200104112015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
1MIŁEKEWAPOL200205212015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1MIŁEKEWAPOL200205212015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
1MIŁEKEWAPOL200205212015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1FIRAJULITAPOL200002152015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1FIRAJULITAPOL200002152015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1FIRAJULITAPOL200002152015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
1LACHMARTAPOL199705262015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
1BIELSZYMONPOL198701272015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
1GAJANDRZEJPOL198103182015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
1BIELSZYMONPOL198701272015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
1BIELSZYMONPOL198701272015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1LACHMICHAŁPOL200104112015-07-01 - MM na czas
1LACHMICHAŁPOL200104112015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1LACHMICHAŁPOL200104112015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
1MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
1LACHMARTAPOL199705262015-07-01 - MM na czas
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
1BESTWINAMICHAŁPOL198805102015-07-01 - MM na czas
1BESTWINAMICHAŁPOL198805102015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1ŻUROMSKIMAREKPOL199401132015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
1ŻUROMSKIMAREKPOL199401132015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
1JĄKAŁASZYMONPOL199703162015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
1BIELSZYMONPOL198701272015-08-08 - Memoriał Henryka Łasaka
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202015-07-01 - MM na czas
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202015-05-10 - Podhale Tour #1
1RUSINWIESŁAWPOL195810122015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1RUSINPRZEMYSŁAWPOL198008062015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202015-05-30 - Mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas
1FIRAJULITAPOL200002152016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
1FIRAJULITAPOL200002152016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1FIRAJULITAPOL200002152016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
1FIRAJULITAPOL200002152016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1FIRAJULITAPOL200002152016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
1ZAJTMARCINPOL197809212016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1RUSINPRZEMYSŁAWPOL198008062016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1PAWLIKPRZEMYSŁAWPOL198107092016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
1RUSINPRZEMYSŁAWPOL198008062016-07-03 - Podhale Tour #2
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-05-22 - Podhale Tour #1
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
1RUSINWIESŁAWPOL195810122016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-07-03 - Podhale Tour #2
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-07-24 - Podhale Tour #3
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-08-28 - Podhale Tour #4
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
1JĄKAŁAJAKUBPOL199803242017-05-26 - XXXV 4-etapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce, Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym Juniorów
1JĄKAŁAJAKUBPOL199803242016-08-27 - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
1ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
1BESTWINAMICHAŁPOL198805102016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
1KOHUTSŁAWOMIRPOL197709182016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
1BESTWINAMICHAŁPOL198805102016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
2LACHMICHAŁPOL200104112014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
2JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
2FIRAJULITAPOL200002152014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
2FIRAJULITAPOL200002152014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
2FIRAJULITAPOL200002152014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
2JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
2ZAJTMATEUSZPOL199706102014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
2LACHMARTAPOL199705262014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
2LACHMARTAPOL199705262014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
2LACHMARTAPOL199705262014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
2MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
2LACHMICHAŁPOL200104112014-07-01 - MM na czas
2LACHMICHAŁPOL200104112014-07-01 - MMM na czas
2LACHMICHAŁPOL200104112014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
2LACHMICHAŁPOL200104112014-09-13 - MMM start wspólny
2LACHMICHAŁPOL200104112014-09-12 - MMM dwójki
2MADEJSKIRAFAŁPOL200008202014-09-12 - MMM dwójki
2FIJAKJANPOL200009222014-09-12 - MMM dwójki
2FIRAJULITAPOL200002152014-07-01 - MM na czas
2FIRAJULITAPOL200002152014-07-01 - MMM na czas
2DYMEKEWAPOL200002262014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
2DYMEKEWAPOL200002262014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
2JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-07-01 - MM na czas
2MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
2JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-05-30 - Mistrz. Kraj. Zrzesz. LZS, XXXII Wyścig Kolarski Juniorów "Złote Koło"
2CEREMUGAKACPERPOL199307272014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
2BESTWINAMICHAŁPOL198805102014-07-01 - MM na czas
2JAGOCKIWITOLDPOL198911192014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
2KUSIDŁOMARIUSZPOL198712182014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
2HAJDAGRZEGORZPOL199109292014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
2BIELSZYMONPOL198701272014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
2BIELSZYMONPOL198701272014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
2BIELSZYMONPOL198701272014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
2MIŁEKEWAPOL200205212015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2MIŁEKEWAPOL200205212015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
2FIRAJULITAPOL200002152015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
2FIRAJULITAPOL200002152015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
2FIRAJULITAPOL200002152015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
2DYMEKEWAPOL200002262015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2BARWAANNAPOL200006282015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
2ZAJTMATEUSZPOL199706102015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
2ZAJTMATEUSZPOL199706102015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
2LACHMARTAPOL199705262015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-09-06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
2ŻUROMSKIMAREKPOL199401132015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
2MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
2MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
2MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
2MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
2BIELSZYMONPOL198701272015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
2BIELSZYMONPOL198701272015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
2BIELSZYMONPOL198701272015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2BIELSZYMONPOL198701272015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
2LACHMICHAŁPOL200104112015-09-03 - MMM START WSPÓLNY
2MIŁEKEWAPOL200205212015-07-01 - MM na czas
2DYMEKEWAPOL200002262015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
2DYMEKEWAPOL200002262015-07-01 - MM na czas
2KUSIDŁOMARIUSZPOL198712182015-07-01 - MM na czas
2PUCHAŁKAKAMILPOL198912272015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
2KUSIDŁOMARIUSZPOL198712182015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
2JAROSZANDRZEJPOL198205152015-09-05 - XII Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta miata Nowy Sącz
2MARZECMAREKPOL196205242015-07-01 - MM na czas
2RUSINCZESŁAWPOL194702032015-09-06 - Wyścig szosowy Doliną Popradu open
2MARZECMAREKPOL196205242015-07-26 - Podhale Tour #4
2MARZECMAREKPOL196205242015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
2ZAJTMARCINPOL197809212015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
2ZAJTMARCINPOL197809212015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
2BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2MARZECMAREKPOL196205242015-05-31 - Podhale Tour #2
2SŁUPSKINIKODEMPOL199907112016-04-17 - Puchar Tarnowa #1
2FIJAKJANPOL200009222016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
2POWROźNIKPAWEŁPOL197811162016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
2RUSINWIESŁAWPOL195810122016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
2DĘBSKIKRZYSZTOFPOL197706062016-07-24 - Podhale Tour #3
2RUSINWIESŁAWPOL195810122016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
2RUSINWIESŁAWPOL195810122016-07-03 - Podhale Tour #2
2RUSINWIESŁAWPOL195810122016-07-24 - Podhale Tour #3
2MARZECMAREKPOL196205242016-08-28 - Podhale Tour #4
2RUSINWIESŁAWPOL195810122016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
2JAGOCKIWITOLDPOL198911192016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
2BARWAJAKUBPOL200209132016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
2FIJAKJANPOL200009222016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-08-27 - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
2ROJEKMICHAŁPOL198508212016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
3JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
3ZAJTMATEUSZPOL199706102014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
3DYMEKEWAPOL200002262014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
3FIRAJULITAPOL200002152014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
3ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
3MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
3MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
3MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
3MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
3FURCZYKMACIEJPOL199212302014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
3LACHMICHAŁPOL200104112014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
3FIJAKJANPOL200009222014-09-13 - MMM start wspólny
3GARNCARZWIKTORIAPOL200103222014-07-01 - MM na czas
3GARNCARZWIKTORIAPOL200103222014-07-01 - MMM na czas
3FIRAJULITAPOL200002152014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
3BARWAANNAPOL200006282014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
3FIRAJULITAPOL200002152014-09-13 - MMM start wspólny
3FIRAJULITAPOL200002152014-09-07 - MMM MTB
3ŻUROMSKIMAREKPOL199401132014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
3KUSIDŁOMARIUSZPOL198712182014-07-01 - MM na czas
3KUSIDŁOMARIUSZPOL198712182014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
3JAGOCKIWITOLDPOL198911192014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
3DYMEKKONRADPOL199409272014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
3HAJDAGRZEGORZPOL199109292014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
3BIELSZYMONPOL198701272014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
3GAJANDRZEJPOL198103182014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
3BIELSZYMONPOL198701272014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
3BIELSZYMONPOL198701272014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
3ZAJTMARCINPOL197809212014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
3ZAJTMARCINPOL197809212014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
3ZAJTMARCINPOL197809212014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
3ZAJTMARCINPOL197809212014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
3BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
3KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202014-09-06 - MP Masters górskie
3LACHMICHAŁPOL200104112015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
3LACHMICHAŁPOL200104112015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
3BARWAJAKUBPOL200209132015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
3BARWAJAKUBPOL200209132015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
3LACHMICHAŁPOL200104112015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
3BARWAJAKUBPOL200209132015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3LACHMICHAŁPOL200104112015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
3LACHMICHAŁPOL200104112015-09-06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
3LACHMICHAŁPOL200104112015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3LACHMICHAŁPOL200104112015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
3LACHMICHAŁPOL200104112015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
3MIŁEKEWAPOL200205212015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
3DYMEKEWAPOL200002262015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
3DYMEKEWAPOL200002262015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
3DYMEKEWAPOL200002262015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3DYMEKEWAPOL200002262015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
3ZAJTMATEUSZPOL199706102015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
3ZAJTMATEUSZPOL199706102015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3ZAJTMATEUSZPOL199706102015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
3ZAJTMATEUSZPOL199706102015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
3TEDAPIOTRPOL199704272015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
3ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
3LACHMARTAPOL199705262015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
3MIŁEKADAMPOL199311172015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
3MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
3MIŁEKEWAPOL200205212015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
3FIRAJULITAPOL200002152015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
3GAJANDRZEJPOL198103182015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
3ŻUROMSKIMAREKPOL199401132015-07-01 - MM na czas
3JĄKAŁAJAKUBPOL199803242015-07-01 - MM na czas
3JĄKAŁAJAKUBPOL199803242015-05-29 - Mistrz. Kraj. Zrzesz. LZS, XXXII Wyścig Kolarski Juniorów "Złote Koło"
3JAROSZANDRZEJPOL198205152015-09-06 - Wyścig szosowy Doliną Popradu open
3MARZECMAREKPOL196205242015-05-10 - Podhale Tour #1
3ZAJTMATEUSZPOL199706102015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
3ZAJTMARCINPOL197809212015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3ZAJTMARCINPOL197809212015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
3BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
3BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
3MARZECMAREKPOL196205242015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
3WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
3OLMAMIROSŁAWPOL199907102016-04-17 - Puchar Tarnowa #1
3LACHMICHAŁPOL200104112016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
3LENART DAWIDPOL200306172016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
3BARWAJAKUBPOL200209132016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
3FIJAKJANPOL200009222016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
3WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3FIRAJULITAPOL200002152016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
3FIRAJULITAPOL200002152016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
3GRZEBINOGAMICHAŁPOL198111032016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
3BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
3BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
3BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
3MARZECMAREKPOL196205242016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
3DĘBSKIKRZYSZTOFPOL197706062016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
3MARZECMAREKPOL196205242016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
3BARWAJAKUBPOL200209132016-09-04 - MMM wyścig dwójkami
3LENART DAWIDPOL200306172016-09-04 - MMM wyścig dwójkami
3FIRAJULITAPOL200002152016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
3LACHMICHAŁPOL200104112016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
3FIJAKJANPOL200009222016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
3WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
3WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-08-27 - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
3BESTWINAMICHAŁPOL198805102016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
4LACHMICHAŁPOL200104112014-06-21 - Puchar Lubogoszczy
4JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
4BARWAANNAPOL200006282014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
4BARWAANNAPOL200006282014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
4LACHMICHAŁPOL200104112014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
4DYMEKEWAPOL200002262014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
4DYMEKEWAPOL200002262014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
4OLMAMIROSŁAWPOL199907102014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
4OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
4ZAJTMATEUSZPOL199706102014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
4PONICKAMARIAPOL199503302014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
4PONICKAMARIAPOL199503302014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
4MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
4PONICKAMARIAPOL199503302014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
4MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
4ŻUROMSKIMAREKPOL199401132014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
4FIJAKJANPOL200009222014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
4FIJAKJANPOL200009222014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
4MADEJSKIRAFAŁPOL200008202014-09-13 - MMM start wspólny
4GARNCARZWIKTORIAPOL200103222014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
4BARWAANNAPOL200006282014-09-13 - MMM start wspólny
4JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
4GARNCARZALICJAPOL199802262014-07-01 - MM na czas
4JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-07-01 - MM na czas
4PONICKAMARIAPOL199503302014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
4BARWAANNAPOL200006282014-09-07 - MMM MTB
4ŻUROMSKIMAREKPOL199401132014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
4JAGOCKIWITOLDPOL198911192014-07-01 - MM na czas
4GAJANDRZEJPOL198103182014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
4BIELSZYMONPOL198701272014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
4BIELSZYMONPOL198701272014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
4WOŁDZIŃSKISZYMONPOL199004122014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
4SMYRAKBARTOSZPOL198911062014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
4ZAJTMARCINPOL197809212014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
4LACHMICHAŁPOL200104112015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
4GARNCARZWIKTORIAPOL200103222015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
4MIŁEKEWAPOL200205212015-09-06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
4MIŁEKEWAPOL200205212015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
4FIRAJULITAPOL200002152015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
4DYMEKEWAPOL200002262015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
4BARWAANNAPOL200006282015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
4ZAJTMATEUSZPOL199706102015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
4BARWAWOJCIECHPOL199801022015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
4BARWAWOJCIECHPOL199801022015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
4ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
4ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
4TYPKIEWICZADRIANPOL199607222015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
4MIŁEKADAMPOL199311172015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
4MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
4PUCHAŁKAKAMILPOL198912272015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
4GAJANDRZEJPOL198103182015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
4GAJANDRZEJPOL198103182015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
4FIRAJULITAPOL200002152015-07-01 - MM na czas
4WOŁDZIŃSKISZYMONPOL199004122015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
4BESTWINAMICHAŁPOL198805102015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
4MIŁEKADAMPOL199311172015-07-01 - MM na czas
4JĄKAŁASZYMONPOL199703162015-07-01 - MM na czas
4WOSIKPIOTRPOL199811112015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
4JĄKAŁASZYMONPOL199703162015-05-29 - Mistrz. Kraj. Zrzesz. LZS, XXXII Wyścig Kolarski Juniorów "Złote Koło"
4NAGLIKRYSZARDPOL195806042015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
4NAGLIKRYSZARDPOL195806042015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
4NAGLIKRYSZARDPOL195806042015-05-31 - Podhale Tour #2
4ROMIKADRIANPOL199906082016-04-17 - Puchar Tarnowa #1
4LENART DAWIDPOL200306172016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
4LACHMICHAŁPOL200104112016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
4WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
4BARWAJAKUBPOL200209132016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
4FIJAKJANPOL200009222016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
4FIJAKJANPOL200009222016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
4LENART DAWIDPOL200306172016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
4LENART DAWIDPOL200306172016-09-18 - MMM MTB
4BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
4RUSINWIESŁAWPOL195810122016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
4RUSINPRZEMYSŁAWPOL198008062016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
4MARZECMAREKPOL196205242016-07-24 - Podhale Tour #3
4NAGLIKRYSZARDPOL195806042016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
4LENART DAWIDPOL200306172016-09-05 - MMM start wspólny
4FIRAJULITAPOL200002152016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
4WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
4WÓJSKRYSTIANPOL199812092017-05-26 - XXXV 4-etapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce, Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym Juniorów
4FIJAKJANPOL200009222016-08-27 - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
4ROJEKMICHAŁPOL198508212016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
5JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
5DYMEKEWAPOL200002262014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
5DYMEKEWAPOL200002262014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
5PONICKAMAŁGORZATAPOL199903132014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
5BARWAWOJCIECHPOL199801022014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
5RYCZEKMICHAŁPOL199707102014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
5OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
5TEDAPIOTRPOL199704272014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
5PONICKAMARIAPOL199503302014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
5ŻUROMSKIMAREKPOL199401132014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
5GARNCARZALICJAPOL199802262014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
5JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
5OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
5ZAJTMATEUSZPOL199706102014-05-30 - Mistrz. Kraj. Zrzesz. LZS, XXXII Wyścig Kolarski Juniorów "Złote Koło"
5DYMEKEWAPOL200002262014-09-07 - MMM MTB
5BIELSZYMONPOL198701272014-07-01 - MM na czas
5GAJANDRZEJPOL198103182014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
5ZABAGŁOADRIANPOL199007262014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
5NAGLIKRYSZARDPOL195806042014-07-01 - MM na czas
5NAGLIKRYSZARDPOL195806042014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
5NAGLIKRYSZARDPOL195806042014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
5KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL195907202014-05-31 - MP Masters na czas
5BARWAJAKUBPOL200209132015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
5GRYGIERZECJULIAPOL200107082015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
5MIŁEKEWAPOL200205212015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
5DYMEKEWAPOL200002262015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
5FIRAJULITAPOL200002152015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
5BARWAANNAPOL200006282015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
5FIRAJULITAPOL200002152015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
5TEDAPIOTRPOL199704272015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
5TEDAPIOTRPOL199704272015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
5BARWAWOJCIECHPOL199801022015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
5MIŁEKADAMPOL199311172015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
5GAJANDRZEJPOL198103182015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
5LACHMICHAŁPOL200104112015-09-02 - MMM DWÓJKI
5BARWAJAKUBPOL200209132015-09-02 - MMM DWÓJKI
5LACHMARTAPOL199705262015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
5BARWAANNAPOL200006282015-07-01 - MM na czas
5TEDAPIOTRPOL199704272015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
5NAGLIKRYSZARDPOL195806042015-07-01 - MM na czas
5DĘBSKIKRZYSZTOFPOL197706062015-09-06 - Wyścig szosowy Doliną Popradu open
5NAGLIKRYSZARDPOL195806042015-07-26 - Podhale Tour #4
5MARZECMAREKPOL196205242015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
5OLMAMIROSŁAWPOL199907102016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
5WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
5BARWAANNAPOL200006282016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
5WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
5LACHMICHAŁPOL200104112016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
5LACHMICHAŁPOL200104112016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
5POWROźNIKPAWEŁPOL197811162016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
5BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
5BEDNARCZYKSŁAWOMIRPOL197406162016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
5BARWAJAKUBPOL200209132016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
5LENART DAWIDPOL200306172016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
5CHMIELEWSKIIGNACYPOL200308302016-09-04 - MMM wyścig dwójkami
5ŻMUDADAMIANPOL200301312016-09-04 - MMM wyścig dwójkami
5CHMIELEWSKIIGNACYPOL200308302016-09-05 - MMM start wspólny
5LACHMICHAŁPOL200104112016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
5SŁUPSKINIKODEMPOL199907112017-05-26 - XXXV 4-etapowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce, Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym Juniorów
5LACHMICHAŁPOL200104112016-08-27 - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
6BARWAANNAPOL200006282014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
6LACHMICHAŁPOL200104112014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
6BARWAANNAPOL200006282014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
6BARWAANNAPOL200006282014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
6JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
6OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
6BARWAANNAPOL200006282014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
6GARNCARZALICJAPOL199802262014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
6WOSIKPIOTRPOL199811112014-07-01 - MM na czas
6JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-07-01 - MM na czas
6TEDAPIOTRPOL199704272014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
6LACHMICHAŁPOL200104112014-09-07 - MMM MTB
6WOŁDZIŃSKISZYMONPOL199004122014-07-01 - MM na czas
6GAJANDRZEJPOL198103182014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
6WOŁDZIŃSKISZYMONPOL199004122014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
6GAJANDRZEJPOL198103182014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
6NAGLIKRYSZARDPOL195806042014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
6BARWAJAKUBPOL200209132015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
6BORAKDOMINIKPOL200109102015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
6BARWAJAKUBPOL200209132015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
6MIŁEKEWAPOL200205212015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
6GARNCARZWIKTORIAPOL200103222015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
6BARWAANNAPOL200006282015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
6BARWAANNAPOL200006282015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
6FIRAJULITAPOL200002152015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
6SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
6TEDAPIOTRPOL199704272015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
6TEDAPIOTRPOL199704272015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
6BARWAWOJCIECHPOL199801022015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
6ŻUROMSKIMAREKPOL199401132015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
6MIŁEKADAMPOL199311172015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
6MIŁEKADAMPOL199311172015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
6BESTWINAMICHAŁPOL198805102015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
6BARWAJAKUBPOL200209132015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
6BARWAANNAPOL200006282015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
6FIJAKJANPOL200009222015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
6GAJANDRZEJPOL198103182015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
6WOSIKPIOTRPOL199811112015-07-01 - MM na czas
6RYCZEKMICHAŁPOL199707102015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
6ZAJTMATEUSZPOL199706102015-05-29 - Mistrz. Kraj. Zrzesz. LZS, XXXII Wyścig Kolarski Juniorów "Złote Koło"
6GIBAS NAKATANIWOJCIECHPOL199812092016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
6JĄKAŁAJAKUBPOL199803242016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
6BARWAJAKUBPOL200209132016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
6FIJAKJANPOL200009222016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
6ROMIKADRIANPOL199906082016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
6POWROźNIKKLAUDIAPOL200004252016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
6GRYGIERZECJULIAPOL200107082016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
6FIRAJULITAPOL200002152016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
6LENART DAWIDPOL200306172016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
6LENART DAWIDPOL200306172016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
6LENART DAWIDPOL200306172016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
6BARWAJAKUBPOL200209132016-09-05 - MMM start wspólny
6GRYGIERZECJULIAPOL200107082016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
6GRYGIERZECJULIAPOL200107082016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
6FIJAKJANPOL200009222016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
6SŁUPSKINIKODEMPOL199907112016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
6SŁUPSKINIKODEMPOL199907112016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
6SŁUPSKINIKODEMPOL199907112016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
7WOŹNIAKDANIELPOL199812212014-06-21 - Puchar Lubogoszczy
7WOSIKPIOTRPOL199811112014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
7ZAJTMATEUSZPOL199706102014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
7TEDAPIOTRPOL199704272014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
7BORAKDOMINIKPOL200109102014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
7NOWAKSZYMONPOL200002242014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
7NOWAKSZYMONPOL200002242014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
7GARNCARZWIKTORIAPOL200103222014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
7GARNCARZALICJAPOL199802262014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
7SEWERYNPAWEŁPOL199610162014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
7RYCZEKMICHAŁPOL199707102014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
7OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
7OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
7BARWAANNAPOL200006282014-07-01 - MM na czas
7BARWAANNAPOL200006282014-07-01 - MMM na czas
7GARNCARZWIKTORIAPOL200103222014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
7ŻUREKPIOTRPOL199902252014-07-01 - MM na czas
7LACHMARTAPOL199705262014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
7ZAJTMATEUSZPOL199706102014-07-01 - MM na czas
7TEDAPIOTRPOL199704272014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
7NOWAKSZYMONPOL200002242014-09-07 - MMM MTB
7RUSINCZESŁAWPOL194702032014-07-01 - MM na czas
7RUSINCZESŁAWPOL194702032014-05-31 - MP Masters na czas
7BARWAJAKUBPOL200209132015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
7BARWAJAKUBPOL200209132015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
7BARWAJAKUBPOL200209132015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
7BARWAJAKUBPOL200209132015-09-06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
7GARNCARZWIKTORIAPOL200103222015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
7SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
7SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
7ROMIKADRIANPOL199906082015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
7WOSIKPIOTRPOL199811112015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
7TEDAPIOTRPOL199704272015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
7ŻUROMSKIMAREKPOL199401132015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
7MIŁEKADAMPOL199311172015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
7TYPKIEWICZADRIANPOL199607222015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
7TEDAPIOTRPOL199704272015-07-01 - MM na czas
7TEDAPIOTRPOL199704272015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
7SŁUPSKINIKODEMPOL199907112016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
7LENART DAWIDPOL200306172016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
7OLMAMIROSŁAWPOL199907102016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
7BARWAJAKUBPOL200209132016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
7BARWAANNAPOL200006282016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
7SŁUPSKINIKODEMPOL199907112016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
7LACHMICHAŁPOL200104112016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
7ROMIKADRIANPOL199906082016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
7BARWAJAKUBPOL200209132016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
7BARWAJAKUBPOL200209132016-09-18 - MMM MTB
7CHMIELEWSKIIGNACYPOL200308302016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
7PĄTKODAWIDPOL200211022016-09-04 - MMM wyścig dwójkami
7LACHMICHAŁPOL200104112016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
7GIBAS NAKATANIWOJCIECHPOL199812092016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
7WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
8NOWAKSZYMONPOL200002242014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
8BARWAWOJCIECHPOL199801022014-06-21 - Puchar Lubogoszczy
8NOWAKSZYMONPOL200002242014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
8TEDAPIOTRPOL199704272014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
8OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
8TEDAPIOTRPOL199704272014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
8WOSIKPIOTRPOL199811112014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
8RYCZEKMICHAŁPOL199707102014-07-01 - MM na czas
8OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
8ZARAŚBOLESŁAWPOL197908142014-07-01 - MM na czas
8BORAKDOMINIKPOL200109102015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
8BORAKDOMINIKPOL200109102015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
8BORAKDOMINIKPOL200109102015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
8BORAKDOMINIKPOL200109102015-09-06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
8BARWAANNAPOL200006282015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
8ŻUREKPIOTRPOL199902252015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
8SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
8ROMIKADRIANPOL199906082015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
8MIŁEKADAMPOL199311172015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
8BORAKDOMINIKPOL200109102015-09-02 - MMM DWÓJKI
8SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
8SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-07-01 - MM na czas
8BARWAWOJCIECHPOL199801022015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
8WOSIKPIOTRPOL199811112015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
8LACHMICHAŁPOL200104112016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
8BEDNARCZYKMACIEJPOL200306272016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
8GRYGIERZECJULIAPOL200107082016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
8ROMIKADRIANPOL199906082016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
8BEDNARCZYKMACIEJPOL200306272016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
8OLMAMIROSŁAWPOL199907102016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
8BARWAJAKUBPOL200209132016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
8BEDNARCZYKMACIEJPOL200306272016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
8BEDNARCZYKMACIEJPOL200306272016-09-18 - MMM MTB
8LENART DAWIDPOL200306172016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
8BEDNARCZYKMACIEJPOL200306272016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
9BORAKDOMINIKPOL200109102014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
9PONICKAMAŁGORZATAPOL199903132014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
9SEWERYNPAWEŁPOL199610162014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
9TEDAPIOTRPOL199704272014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
9BORAKDOMINIKPOL200109102014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
9ŻUREKPIOTRPOL199902252014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
9PONICKAMAŁGORZATAPOL199903132014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
9OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-07-01 - MM na czas
9RYCZEKMICHAŁPOL199707102014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
9FIRAJULITAPOL200002152014-08-09 - Puchar Nadziei Olimpijskich Mini TdF
9BORAKDOMINIKPOL200109102014-09-07 - MMM MTB
9BORAKDOMINIKPOL200109102015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
9BORAKDOMINIKPOL200109102015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
9BARWAANNAPOL200006282015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
9FIRAJULITAPOL200002152015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
9SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
9SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
9FIJAKJANPOL200009222015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
9SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
9RYCZEKMICHAŁPOL199707102015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
9MADEJSKIRAFAŁPOL200008202015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
9FIJAKJANPOL200009222015-07-01 - MM na czas
9SĘDZIAKKAMILPOL199807192015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
9BORAKDOMINIKPOL200109102016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
9NOWAKSZYMONPOL200002242016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
9OLMAMIROSŁAWPOL199907102016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
9CHMIELEWSKIIGNACYPOL200308302016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
9CHMIELEWSKIIGNACYPOL200308302016-09-18 - MMM MTB
9ŻMUDADAMIANPOL200301312016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
9ROMIKADRIANPOL199906082016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
10WOŹNIAKDANIELPOL199812212014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
10OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
10ŻUREKPIOTRPOL199902252014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
10BORAKDOMINIKPOL200109102014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
10WOŹNIAKDANIELPOL199812212014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
10RYCZEKMICHAŁPOL199707102014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
10BORAKDOMINIKPOL200109102014-07-01 - MM na czas
10BORAKDOMINIKPOL200109102014-07-01 - MMM na czas
10TEDAPIOTRPOL199704272014-07-01 - MM na czas
10BORAKDOMINIKPOL200109102015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
10DYMEKEWAPOL200002262015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
10FIJAKJANPOL200009222015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
10ŻUREKPIOTRPOL199902252015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
10ŻUREKPIOTRPOL199902252015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
10ROMIKADRIANPOL199906082015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
10OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
10MADEJSKIRAFAŁPOL200008202015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
10NOWAKSZYMONPOL200002242015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
10MADEJSKIRAFAŁPOL200008202015-07-01 - MM na czas
10OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042015-07-01 - MM na czas
10NAGLIKRYSZARDPOL195806042015-05-10 - Podhale Tour #1
10WĘGLARCZYKGRZEGORZPOL200307092016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
10CHMIELEWSKIIGNACYPOL200308302016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
10MARZECMAREKPOL196205242016-05-22 - Podhale Tour #1
10DŁUGOSZBENEDYKTPOL200412032016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
10MADEJSKIRAFAŁPOL200008202016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
10GIBAS NAKATANIWOJCIECHPOL199812092016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
10SĘDZIAKKAMILPOL199807192016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
11BARWAWOJCIECHPOL199801022014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
11RYCZEKMICHAŁPOL199707102014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
11OLMAMIROSŁAWPOL199907102014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
11OLMAMIROSŁAWPOL199907102014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
11ŻUREKPIOTRPOL199902252014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
11OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
11BARWAWOJCIECHPOL199801022014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
11SŁUPWOJCIECHPOL196304162014-09-06 - MP Masters górskie
11ROMIKADRIANPOL199906082015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
11FIJAKJANPOL200009222015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
11FIJAKJANPOL200009222015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
11ŻUREKPIOTRPOL199902252015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
11ROMIKADRIANPOL199906082015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
11OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
11BARWAJAKUBPOL200209132015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
11ROMIKADRIANPOL199906082015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
11ROMIKADRIANPOL199906082016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
11BORAKDOMINIKPOL200109102016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
11RUSINCZESŁAWPOL194702032016-07-24 - Podhale Tour #3
11BEDNARCZYKMACIEJPOL200306272016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
11WĘGLARCZYKGRZEGORZPOL200307092016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
11ŻMUDADAMIANPOL200301312016-09-05 - MMM start wspólny
11SĘDZIAKKAMILPOL199807192016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
11ROMIKADRIANPOL199906082016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
11JĄKAŁAJAKUBPOL199803242016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - SZOSA
12ŻUREKPIOTRPOL199902252014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
12WOŹNIAKDANIELPOL199812212014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
12ŻUREKPIOTRPOL199902252014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
12TEDAPIOTRPOL199704272014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
12ŻUREKPIOTRPOL199902252014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
12WOŹNIAKDANIELPOL199812212014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
12BARWAWOJCIECHPOL199801022014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
12WOSIKPIOTRPOL199811112014-07-26 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
12BARWAWOJCIECHPOL199801022014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
12OLMAMIROSŁAWPOL199907102015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
12BARWAWOJCIECHPOL199801022015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
12ROMIKADRIANPOL199906082015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
12FIJAKJANPOL200009222015-07-25 - Puchar Burmistrza Kęt - MM ze startu wspólnego
12OLMAMIROSŁAWPOL199907102015-07-01 - MM na czas
12WÓJCICKIDARIUSZPOL199707052015-07-01 - MM na czas
12WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
12OLMAMIROSŁAWPOL199907102016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
12ŻMUDADAMIANPOL200301312016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
12ŻMUDADAMIANPOL200301312016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
12ŻMUDADAMIANPOL200301312016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
12ŻMUDADAMIANPOL200301312016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
12ŻMUDADAMIANPOL200301312016-09-18 - MMM MTB
12PĄTKODAWIDPOL200211022016-09-05 - MMM start wspólny
12GIBAS NAKATANIWOJCIECHPOL199812092016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
13BARWAWOJCIECHPOL199801022014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
13OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
13RYCZEKMICHAŁPOL199707102014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
13WOŹNIAKDANIELPOL199812212014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
13ROMIKADRIANPOL199906082015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
13BARWAJAKUBPOL200209132015-07-01 - MM na czas
13BARWAJAKUBPOL200209132015-09-03 - MMM START WSPÓLNY
13WĘGLARCZYKGRZEGORZPOL200307092016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
13WĘGLARCZYKGRZEGORZPOL200307092016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
13WĘGLARCZYKGRZEGORZPOL200307092016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
13WĘGLARCZYKGRZEGORZPOL200307092016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
14WOSIKPIOTRPOL199811112014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
14OLMAMIROSŁAWPOL199907102014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
14BARWAWOJCIECHPOL199801022014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
14SEWERYNPAWEŁPOL199610162014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
14ZAJTMATEUSZPOL199706102014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
14HAJDAGRZEGORZPOL199109292014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
14ROMIKADRIANPOL199906082015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
14ROMIKADRIANPOL199906082015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
14LACHMARTAPOL199705262015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
14NOWAKSZYMONPOL200002242015-07-01 - MM na czas
14BARWAWOJCIECHPOL199801022016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
14BEDNARCZYKMACIEJPOL200306272016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
14BORAKDOMINIKPOL200109102016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
15BARWAWOJCIECHPOL199801022014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
15ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
15OLMAMIROSŁAWPOL199907102015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
15ZAJTMATEUSZPOL199706102015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
15BORAKDOMINIKPOL200109102015-09-03 - MMM START WSPÓLNY
15GIBAS NAKATANIWOJCIECHPOL199812092016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
15WĘGLARCZYKGRZEGORZPOL200307092016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
16LACHMARTAPOL199705262014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
16OLMAMIROSŁAWPOL199907102015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
17MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
17JAROSZANDRZEJPOL198205152014-05-31 - MP Masters na czas
17MARZECMAREKPOL196205242014-05-31 - MP Masters na czas
18BARWAANNAPOL200006282015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
19JĄKAŁAJAKUBPOL199803242014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
19NAGLIKRYSZARDPOL195806042014-05-31 - MP Masters na czas
19BORAKDOMINIKPOL200109102015-07-01 - MM na czas
20WOŹNIAKDANIELPOL199812212014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
20MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
21ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
23ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL199802212016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - SZOSA
24SŁUPSKINIKODEMPOL199907112015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
25BIELSZYMONPOL198701272014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
26PONICKAMARIAPOL199503302014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
28ROMIKADRIANPOL199906082016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
30OLMAMIROSŁAWPOL199907102016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
31TEDAPIOTRPOL199704272015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
32SŁUPSKINIKODEMPOL199907112016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
32FIJAKJANPOL200009222016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
34BIELSZYMONPOL198701272015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
35ROMIKADRIANPOL199906082015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
35LACHMICHAŁPOL200104112016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
36BARWAANNAPOL200006282016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
38POWROźNIKKLAUDIAPOL200004252015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
39JĄKAŁAJAKUBPOL199803242015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
43JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
44POWROźNIKKLAUDIAPOL200004252016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
45BARWAWOJCIECHPOL199801022015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
46MIŁEKADAMPOL199311172015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
47ŻUREKPIOTRPOL199902252015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
48ŻUROMSKIMAREKPOL199401132015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
49FIJAKJANPOL200009222015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
53MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
58GAJANDRZEJPOL198103182015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
58DYMEKEWAPOL200002262015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
59FIRAJULITAPOL200002152015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
60JĄKAŁASZYMONPOL199703162014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
60GAJANDRZEJPOL198103182014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
60BARWAANNAPOL200006282015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
70CEREMUGAKACPERPOL199307272015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
70FIJAKJANPOL200009222016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - SZOSA
71GARNCARZALICJAPOL199802262014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
72PONICKAMAŁGORZATAPOL199903132014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
72MAZUREKMAŁGORZATAPOL199411252015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
81FIRAJULITAPOL200002152016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - SZOSA
82JĄKAŁASZYMONPOL199703162015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
86ZAJTMATEUSZPOL199706102014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
91ZAJTMATEUSZPOL199706102015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
91WÓJSKRYSTIANPOL199812092016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - SZOSA
95WOSIKPIOTRPOL199811112015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
103WOSIKPIOTRPOL199811112014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
106OLMAPRZEMYSŁAWPOL199712042014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
107TEDAPIOTRPOL199704272014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
111BIELSZYMONPOL198701272014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
127LACHMICHAŁPOL200104112016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - SZOSA
141MADEJSKIRAFAŁPOL200008202016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - SZOSA
MIEJSCENAZWISKOIMIĘKOD UCIZAWODY
3FIRAJULITAPOL20000215KOLARSTWO GÓRSKIE (2014) - MTB-XCO, MŁODZICZKA
2DYMEKEWAPOL20000226WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2014) - PRZEŁAJ, MŁODZICZKA
2LACHMICHAŁPOL20010411WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2014) - PRZEŁAJ, MŁODZIK
1DYMEKEWAPOL20000226JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (2014) - SZOSA, MŁODZICZKA
2FIRAJULITAPOL20000215JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (2014) - SZOSA, MŁODZICZKA
3GARNCARZWIKTORIAPOL20010322JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (2014) - SZOSA, MŁODZICZKA
2DYMEKEWAPOL20000226START WSPÓLNY (2014) - SZOSA, MŁODZICZKA
3FIRAJULITAPOL20000215START WSPÓLNY (2014) - SZOSA, MŁODZICZKA
1NOWAKSZYMONPOL20000224JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (2014) - SZOSA, MŁODZIK
2LACHMICHAŁPOL20010411JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (2014) - SZOSA, MŁODZIK
3LACHMICHAŁPOL20010411START WSPÓLNY (2014) - SZOSA, MŁODZIK
2BIELSZYMONPOL19870127Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, ELITA
3ZAJTMATEUSZPOL19970610Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, JUNIOR
2ZIELIŃSKAMAGDALENAPOL19980221Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, JUNIORKA
3DYMEKEWAPOL20000226Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, JUNIORKA MŁODSZA
3ZAJTMARCINPOL19780921Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MASTERS I
3MIŁEKEWAPOL20020521Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MŁODZICZKA
3LACHMICHAŁPOL20010411Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MŁODZIK
1BESTWINAMICHAŁPOL19880510Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, ELITA
2KUSIDŁOMARIUSZPOL19871218Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, ELITA
2KUSIDŁOMARIUSZPOL19871218Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, ELITA
3JĄKAŁAJAKUBPOL19980324Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, JUNIOR
2DYMEKEWAPOL20000226Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, JUNIORKA MŁODSZA
2DYMEKEWAPOL20000226Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, JUNIORKA MŁODSZA
3FIRAJULITAPOL20000215Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, JUNIORKA MŁODSZA
1LACHMARTAPOL19970526Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, KOBIETY OPEN
1RUSINPRZEMYSŁAWPOL19800806Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS I
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL19590720Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS III
2MARZECMAREKPOL19620524Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS III
1RUSINWIESŁAWPOL19581012Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS III
2MARZECMAREKPOL19620524Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS III
3MIŁEKEWAPOL20020521Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MŁODZICZKA
1LACHMICHAŁPOL20010411Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MŁODZIK
3ŻUROMSKIMAREKPOL19940113Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, ORLIK
2BIELSZYMONPOL19870127WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, ELITA
3ZAJTMATEUSZPOL19970610WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, JUNIOR
2FIRAJULITAPOL20000215WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, JUNIORKA MŁODSZA
3DYMEKEWAPOL20000226WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, JUNIORKA MŁODSZA
2MAZUREKMAŁGORZATAPOL19941125WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, JUNIORKA+KOBIETY OPEN
3LACHMARTAPOL19970526WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, JUNIORKA+KOBIETY OPEN
1KRAMARCZYKBOGUSŁAWPOL19590720WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, MASTERS II
1MIŁEKEWAPOL20020521WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, MŁODZICZKA
3LACHMICHAŁPOL20010411WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, MŁODZIK
KOLARSTWO SZOSOWE:: KOLARSTWO GÓRSKIE:: KOLARSTWO PRZEŁAJOWE:: BMX:: TRIAL:: KONTAKT
Powered by TCSOFT © All right reserved MZKOL ® 2018 - Liczba wyświetleń: 1268807