KOLARSTWO
SZOSOWE
KOLARSTWO
GÓRSKIE
KOLARSTWO
PRZEŁAJOWE
 
BMX
 
TRIAL
Login:
Hasło:
Zgubiłeś hasło?
Imię:
Adres e-mail:
 
www.mzkol.pl->kluby->o klubie
NAZWA: KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ TEAM
MIEJSCOWOŚĆ: TARNÓW
ADRES: 33-100 Tarnów, ul. Rydza Smiegłego 7
DYSCYPLINY: szosa, mtb, przełaj
TELEFON: 600 980 949
E-MAIL:
Strona www:
MIEJSCENAZWISKOIMIĘKOD UCIZAWODY
1BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
1CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
1CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
1BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
1KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
1KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
1KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
1GŁOWAALBERTPOL198510082014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
1ZAMROŹNIAKSABINAPOL199403302014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
1ZAMROŹNIAKSABINAPOL199403302014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
1KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
1KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1WZOREKMATEUSZPOL198808232014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
1WZOREKMATEUSZPOL198808232014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
1GŁOWAALBERTPOL198510082014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
1ZOŃMATEUSZPOL198501252014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
1OSTROWSKIBOGUSŁAWPOL196305172014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
1OSTROWSKIBOGUSŁAWPOL196305172014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-07-19 - MP MTB
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1OSTROWSKIBOGUSŁAWPOL196305172014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
1OSTROWSKIBOGUSŁAWPOL196305172014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
1OSTROWSKIBOGUSŁAWPOL196305172014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
1GĄSIOROWSKIKONRADPOL197912072014-08-10 - KLAS. GEN. Podhale Tour
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-09-06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1HUDYKAWIKTORPOL199706052015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1HUDYKAWIKTORPOL199706052015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
1TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1HUDYKAWIKTORPOL199706052015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
1HUDYKAWIKTORPOL199706052015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
1HUDYKAWIKTORPOL199706052015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1HUDYKAWIKTORPOL199706052015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
1HUDYKAWIKTORPOL199706052015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
1TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
1JAWORSKADEBORAPOL198906072015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1JAWORSKADEBORAPOL198906072015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
1GŁOWAALBERTPOL198510082015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
1JAWORSKADEBORAPOL198906072015-07-01 - MM na czas
1GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062015-09-05 - XII Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta miata Nowy Sącz
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-07-01 - MM na czas
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1RODINGERPIOTRPOL197909012015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
1ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
1ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
1MIREKARKADIUSZPOL199901232016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1HUDYKAALBERTPOL199909102016-04-17 - Puchar Tarnowa #1
1MIŁEKEWAPOL200205212016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1MIŁEKEWAPOL200205212016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1MIŁEKEWAPOL200205212016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1MIŁEKEWAPOL200205212016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
1HUDYKAGABRIELAPOL200106012016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
1MIŁEKEWAPOL200205212016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
1BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
1HUDYKAWIKTORPOL199706052016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1HUDYKAWIKTORPOL199706052016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
1GŁOWAALBERTPOL198510082016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
1MIŁEKEWAPOL200205212016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
1MIŁEKEWAPOL200205212016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
1MIŁEKEWAPOL200205212016-07-18 - Nutella Mini Tour de Pologne Puchar Młodzików
2BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
2BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
2ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
2CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
2CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
2HUDYKAWIKTORPOL199706052014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
2HUDYKAWIKTORPOL199706052014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
2CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
2KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
2GŁOWAALBERTPOL198510082014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
2GŁOWAALBERTPOL198510082014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
2GŁOWAALBERTPOL198510082014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
2GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062014-07-01 - MM na czas
2GĄSIOROWSKIKONRADPOL197912072014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
2OSTROWSKIBOGUSŁAWPOL196305172014-07-01 - MM na czas
2RODINGERPIOTRPOL197909012014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
2RODINGERPIOTRPOL197909012014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
2RODINGERPIOTRPOL197909012014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
2RODINGERPIOTRPOL197909012014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
2RODINGERPIOTRPOL197909012014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
2RODINGERPIOTRPOL197909012014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
2RODINGERPIOTRPOL197909012014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
2HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
2HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
2MIREKARKADIUSZPOL199901232015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
2CIERNIAKJAKUBPOL199909182015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
2HUDYKAWIKTORPOL199706052015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2HUDYKAWIKTORPOL199706052015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2HUDYKAWIKTORPOL199706052015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
2ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
2KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
2KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
2JAWORSKADEBORAPOL198906072015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
2JAWORSKADEBORAPOL198906072015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
2GŁOWAALBERTPOL198510082015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
2GŁOWAALBERTPOL198510082015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
2GĄSIOROWSKIKONRADPOL197912072015-07-01 - MM na czas
2GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
2BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
2BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
2ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
2DROBOTDARIUSZPOL197412282015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
2ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
2ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
2MIREKARKADIUSZPOL199901232016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
2HUDYKAALBERTPOL199909102016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
2DYMEKEWAPOL200002262016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
2MIŁEKEWAPOL200205212016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
2HUDYKAGABRIELAPOL200106012016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2HUDYKAGABRIELAPOL200106012016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
2JAROSIEWICZKRZYSZTOFPOL198504192016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
2JAROSIEWICZKRZYSZTOFPOL198504192016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162016-09-17 - Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - MM na szosie ze startu wspólnego
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
2TOPÓRMICHAŁPOL199708272016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
2HUDYKAWIKTORPOL199706052016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
2HUDYKAWIKTORPOL199706052016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
2BOGUSŁAWSKIMARCELIPOL199709072016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
3HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
3HUDYKAALBERTPOL199909102014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
3HUDYKAWIKTORPOL199706052014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
3HUDYKAWIKTORPOL199706052014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
3HUDYKAWIKTORPOL199706052014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
3ZOŃMATEUSZPOL198501252014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
3MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-07-01 - MM na czas
3DROBOTDARIUSZPOL197412282014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
3ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
3ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
3RODINGERPIOTRPOL197909012014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
3DROBOTDARIUSZPOL197412282014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
3ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
3DROBOTDARIUSZPOL197412282014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
3DROBOTDARIUSZPOL197412282014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
3DROBOTDARIUSZPOL197412282014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
3OSTROWSKIBOGUSŁAWPOL196305172014-07-19 - MP MTB
3BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-08-10 - KLAS. GEN. Podhale Tour
3HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
3HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
3HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-09-06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
3HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
3MIREKARKADIUSZPOL199901232015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
3MIREKARKADIUSZPOL199901232015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
3CIERNIAKJAKUBPOL199909182015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
3MIREKARKADIUSZPOL199901232015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3MIREKARKADIUSZPOL199901232015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
3MIREKARKADIUSZPOL199901232015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
3MIREKARKADIUSZPOL199901232015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3HUDYKAALBERTPOL199909102015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3HUDYKAALBERTPOL199909102015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
3MIREKARKADIUSZPOL199901232015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
3TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
3HUDYKAWIKTORPOL199706052015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
3ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
3KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
3JAWORSKADEBORAPOL198906072015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
3JAWORSKADEBORAPOL198906072015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3JAWORSKADEBORAPOL198906072015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3WARCHOŁGRZEGORZPOL198809172015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
3MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-07-26 - Podhale Tour #4
3BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-05-10 - Podhale Tour #1
3GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
3ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-06-07 - Puchar Tarnowa IIs
3DROBOTDARIUSZPOL197412282015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
3ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3DROBOTDARIUSZPOL197412282015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
3ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
3ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
3MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-07-18 - MP MTB XCO
3HUDYKAALBERTPOL199909102016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
3DYMEKEWAPOL200002262016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
3STĘPIEŃMACIEJPOL200007092016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
3DYMEKEWAPOL200002262016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
3HUDYKAALBERTPOL199909102016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
3STĘPIEŃMACIEJPOL200007092016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
3HUDYKAGABRIELAPOL200106012016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
3STĘPIEŃMACIEJPOL200007092016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3STĘPIEŃMACIEJPOL200007092016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
3HUDYKAALBERTPOL199909102016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
3STĘPIEŃMACIEJPOL200007092016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
3JAROSIEWICZKRZYSZTOFPOL198504192016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
3ZAJĄCPIOTRPOL197301142016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
3ZAJĄCPIOTRPOL197301142016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
3GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
3TOPÓRMICHAŁPOL199708272016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
3TOPÓRMICHAŁPOL199708272016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
3TOPÓRMICHAŁPOL199708272016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
3DYMEKEWAPOL200002262016-07-02 - Puchar Burmistrz Kęt- MM ze startu wspólnego
3HUDYKAGABRIELAPOL200106012016-08-27 - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
4HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262014-08-31 - Puchar Tarnowa IIIs
4BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
4HUDYKAWIKTORPOL199706052014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
4HUDYKAWIKTORPOL199706052014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
4KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
4GŁOWAALBERTPOL198510082014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
4GŁOWAALBERTPOL198510082014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
4ZOŃMATEUSZPOL198501252014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
4GĄSIOROWSKIKONRADPOL197912072014-07-01 - MM na czas
4GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
4DROBOTDARIUSZPOL197412282014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
4GOLEŃMARCINPOL200104172015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
4GOLEŃMARCINPOL200104172015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
4HUDYKAALBERTPOL199909102015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
4MIREKARKADIUSZPOL199901232015-03-07 - Puchar Wójta Gm. Stronie
4HUDYKAALBERTPOL199909102015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
4HUDYKAALBERTPOL199909102015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
4MIREKARKADIUSZPOL199901232015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
4MIREKARKADIUSZPOL199901232015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
4ŚWIERBLEWSKIBARTOSZPOL199801042015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
4TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
4TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
4KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
4HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-07-01 - MM na czas
4ŚWIERBLEWSKIBARTOSZPOL199801042015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
4BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-07-01 - MM na czas
4GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062015-10-04 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
4ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
4DROBOTDARIUSZPOL197412282015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
4DROBOTDARIUSZPOL197412282015-09-06 - Puchar Szlaku Solnego #5 Międzywojewódzkie Mistrzostwa kat.młodzik, młodziczka
4ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
4HUDYKAGABRIELAPOL200106012016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
4ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
4HUDYKAGABRIELAPOL200106012016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
4DYMEKEWAPOL200002262016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
4DYMEKEWAPOL200002262016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
4ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
4ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
4ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-09-18 - MMM MTB
4TOPóRJACEKPOL197003182016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
4ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
4ZAJĄCPIOTRPOL197301142016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
4ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
4ZAJĄCPIOTRPOL197301142016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
4ZAJĄCPIOTRPOL197301142016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
4ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
4HUDYKAWIKTORPOL199706052016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
4DYMEKEWAPOL200002262016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
5HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
5BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
5CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
5HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262014-09-07 - MMM MTB
5MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162014-08-02 - Puchar Wójta Polanka - MM ze startu wspólnego
5GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
5GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062014-04-27 - Puchar Tarnowa Is
5BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-07-19 - MP MTB
5ZAJĄCPIOTRPOL197301142014-07-19 - MP MTB
5ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012014-08-10 - KLAS. GEN. Podhale Tour
5HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-04-26 - Puchar Tarnowa Is
5HUDYKAGABRIELAPOL200106012015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
5HUDYKAALBERTPOL199909102015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
5HUDYKAALBERTPOL199909102015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
5KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
5GŁOWAALBERTPOL198510082015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
5STĘPIEŃMACIEJPOL200007092015-08-01 - Puchar Wójta Gminy Osiek - MM ze startu wspólnego
5ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-07-26 - Podhale Tour #4
5ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
5BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-07-18 - MP MTB XCO
5ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
5GOLEŃMARCINPOL200104172016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
5ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
5GOLEŃMARCINPOL200104172016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
5HELIZANOWICZŁUKASZPOL200101262016-01-09 - MP Przełaj
5ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
5ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
5HUDYKAALBERTPOL199909102016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
5ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
5TOPóRJACEKPOL197003182016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
5ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
5TOPóRJACEKPOL197003182016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
5ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
5ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
5ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
5BOGUSŁAWSKIMARCELIPOL199709072016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
6BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
6HUDYKAWIKTORPOL199706052014-03-08 - Puchar Wójta Gm. Stronie MM Przełaj
6ZAMROŹNIAKJAKUBPOL199607252014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
6HUDYKAALBERTPOL199909102014-09-21 - Puchar Tarnowa IVs
6BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092014-07-01 - MM na czas
6GOLEŃMARCINPOL200104172015-09-20 - Puchar Tarnowa IIIs
6HUDYKAALBERTPOL199909102015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
6ŚWIERBLEWSKIBARTOSZPOL199801042015-03-14 - Puchar Burmistrza Kęt MM Przełaj
6CIERNIAKJAKUBPOL199909182015-07-01 - MM na czas
6ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-07-01 - MM na czas
6ZAJĄCPIOTRPOL197301142015-07-18 - MP MTB XCO
6BIENIASZMIROSŁAWPOL197601092015-05-31 - Podhale Tour #2
6GOLEŃMARCINPOL200104172016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
6ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
6GOLEŃMARCINPOL200104172016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
6HELIZANOWICZMATEUSZPOL200301062016-06-05 - Puchar Burmistrza Tuchowa
6MIREKARKADIUSZPOL199901232016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
6ARMATYSOLIWIAPOL200206162016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
6GOLEŃMARCINPOL200104172016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
6TOPóRJACEKPOL197003182016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
6TOPóRJACEKPOL197003182016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
6ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
6JANIKKLAUDIAPOL199709022016-01-09 - MP Przełaj
6HUDYKAWIKTORPOL199706052016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
7HUDYKAWIKTORPOL199706052014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
7WZOREKMATEUSZPOL198808232014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
7GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062014-05-31 - MP Masters na czas
7GĄSIOROWSKIKONRADPOL197912072015-05-10 - Podhale Tour #1
7ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
7ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
7TOPóRJACEKPOL197003182016-09-18 - Puchar Szlaku Solnego #4
8HUDYKAALBERTPOL199909102014-09-07 - Puchar Szlaku Solnego #4
8GOLEŃMARCINPOL200104172015-08-02 - Puchar Szlaku Solnego #3 Puchar Lubogoszczy MM MTB
8ARMATYSGRZEGORZPOL200004292015-08-09 - Puchar Polski XCO #3
8MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-05-10 - Podhale Tour #1
8MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL197311162015-05-31 - Podhale Tour #2
8ŚWIERBLEWSKIBARTOSZPOL199801042016-01-09 - MP Przełaj
8STĘPIEŃMACIEJPOL200007092016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
8ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
8TOPÓRMICHAŁPOL199708272016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
8HUDYKAWIKTORPOL199706052016-01-09 - MP Przełaj
9HUDYKAALBERTPOL199909102014-06-01 - Puchar Szlaku Solnego #1
9HUDYKAWIKTORPOL199706052014-03-01 - Puchar Burmistrza Kęt
9BOŻEKBARTOSZPOL199804152014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
9SOWIŹRAŁZDZISŁAWPOL193604192014-05-31 - MP Masters na czas
9CIERNIAKJAKUBPOL199909182015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
9ARMATYSGRZEGORZPOL200004292015-09-26 - Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski
9ŚWIERBLEWSKIBARTOSZPOL199801042015-01-11 - MP Przełaj
9HUDYKAWIKTORPOL199706052015-07-01 - MM na czas
9ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-05-10 - Podhale Tour #1
9ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-07-18 - MP MTB XCO
9GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062015-05-31 - Podhale Tour #2
9HUDYKAALBERTPOL199909102016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
9ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
9HELIZANOWICZMATEUSZPOL200301062016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
9TOPÓRMICHAŁPOL199708272016-01-09 - MP Przełaj
10HUDYKAALBERTPOL199909102014-06-15 - Puchar Tarnowa IIs
10HUDYKAALBERTPOL199909102014-08-24 - Puchar Szlaku Solnego #3
10GOLEŃMARCINPOL200104172015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
10ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-05-31 - Podhale Tour #2
11HUDYKAALBERTPOL199909102014-06-29 - Puchar Szlaku Solnego #2
11ARMATYSGRZEGORZPOL200004292015-08-23 - Puchar Szlaku Solnego #4 MP LZS
11JAWORSKADEBORAPOL198906072015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
11HUDYKAALBERTPOL199909102015-07-01 - MM na czas
11HELIZANOWICZMATEUSZPOL200301062016-05-29 - Puchar Szlaku Solnego #1, MM MTB
11HUDYKADAWIDPOL200308022016-02-27 - Puchar Wójta Gminy Stryszów MM Przełaj
11HUDYKADAWIDPOL200308022016-07-10 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
11HUDYKADAWIDPOL200308022016-08-21 - Puchar Szlaku Solnego #3 MP LZS
11ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-06-29 - Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas
12GŁOWAALBERTPOL198510082014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
12ARMATYSGRZEGORZPOL200004292015-06-14 - Puchar Szlaku Solnego #1 EOOM j.młodszy, j. młodsza
13TOPÓRMICHAŁPOL199708272015-01-11 - MP Przełaj
13JANIKKLAUDIAPOL199709022015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
13MIREKARKADIUSZPOL199901232015-07-01 - MM na czas
14HUDYKAALBERTPOL199909102014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
15CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-01-11 - MP PRZEŁAJ
15ARMATYSGRZEGORZPOL200004292015-07-05 - Puchar Szlaku Solnego #2 Puchar Polski
15HELIZANOWICZMATEUSZPOL200301062016-03-05 - Puchar Burmistrz Kęt
15STĘPNIEWSKAADRIANNAPOL199705072016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
17GOLEŃMARCINPOL200104172015-07-01 - MM na czas
17ARMANTYSGRZEGORZPOL197203012015-07-01 - MM na czas
17MIREKARKADIUSZPOL199901232016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
20GIERACHMAKSYMILIANPOL198403062014-06-15 - MP Masters szosa
20GĄSIOROWSKIKONRADPOL197912072014-05-31 - MP Masters na czas
21CHOCHOŁEKPAWEŁPOL199612202014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
22ZOŃMATEUSZPOL198501252014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
22JANIKKLAUDIAPOL199709022016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
23ARMATYSGRZEGORZPOL200004292016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
27CIERNIAKJAKUBPOL199909182015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
29ŚWIERBLEWSKIBARTOSZPOL199801042015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
30KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
34GOLEŃMARCINPOL200104172016-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL - MTB
43KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL199404252014-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
53ARMATYSGRZEGORZPOL200004292015-01-01 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PZKOL
MIEJSCENAZWISKOIMIĘKOD UCIZAWODY
1GŁOWAALBERTPOL19851008Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, ELITA
1HUDYKAWIKTORPOL19970605Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, JUNIOR
2TOPÓRMICHAŁPOL19970827Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, JUNIOR
3MIREKARKADIUSZPOL19990123Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, JUNIOR MŁODSZY
2JAWORSKADEBORAPOL19890607Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, KOBIETY OPEN
2BIENIASZMIROSŁAWPOL19760109Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MASTERS I
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL19731116Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MASTERS II
2ZAJĄCPIOTRPOL19730114Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MASTERS II
3DROBOTDARIUSZPOL19741228Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MASTERS II
2HUDYKAGABRIELAPOL20010601Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MŁODZICZKA
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL20010126Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, MŁODZIK
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL19960725Mistrzostwa Małopolski MTB (2015) - KOLARSTWO MTB, XCO, ORLIK
3WARCHOŁGRZEGORZPOL19880917Mistrzostwa Małopolski ze startu wspólnego (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, ELITA
3JAWORSKADEBORAPOL19890607Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, KOBIETY OPEN
1GĄSIOROWSKIKONRADPOL19791207Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS I
3BIENIASZMIROSŁAWPOL19760109Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS I
1MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL19731116Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS II
3ARMANTYSGRZEGORZPOL19720301Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas (2015) - KOLARSTWO SZOSOWE, MASTERS II
1GŁOWAALBERTPOL19851008WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, ELITA
2HUDYKAWIKTORPOL19970605WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, JUNIOR
2MIREKARKADIUSZPOL19990123WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, JUNIOR MŁODSZY
1BIENIASZMIROSŁAWPOL19760109WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, MASTERS I
2MIODOŃSKIJAROSŁAWPOL19731116WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, MASTERS I
1HELIZANOWICZŁUKASZPOL20010126WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, MŁODZIK
1ZAMROŹNIAKJAKUBPOL19960725WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, ORLIK
2KRZESIŃSKIZBIGNIEWPOL19940425WYŚCIG PRZEŁAJOWY (2015) - PRZEŁAJ, ORLIK
KOLARSTWO SZOSOWE:: KOLARSTWO GÓRSKIE:: KOLARSTWO PRZEŁAJOWE:: BMX:: TRIAL:: KONTAKT
Powered by TCSOFT © All right reserved MZKOL ® 2018 - Liczba wyświetleń: 1268844