KOLARSTWO
SZOSOWE
KOLARSTWO
GÓRSKIE
KOLARSTWO
PRZEŁAJOWE
 
BMX
 
TRIAL
Login:
Hasło:
Zgubiłeś hasło?
Imię:
Adres e-mail:
 
www.mzkol.pl->mzkol->władze

WŁADZE MZKOL

Zarząd MZKol :

Marek Kosicki - prezes, mail: marek.kosicki@mzkol.pl, tel: 695 269 696

Piotr Karkoszka - wiceprezes, mail: piotr.karkoszka@op.pl, tel: 604 134 253

Czesław Kuczkowicz - wiceprezes d/s MTB, mail: czeslawukspodwilk@interia.pl tel: 607 929 961

Agata Gibek - sekretarz, mail: agata.gibek@gmail.com, tel: 660 797 118

Stanisław Kotela - skarbnik, mail: e.kotela@interia.pl, tel: 604 091 556

Zbigniew Klęk - przewodniczący Rady Trenerów, mail: blek@op.pl tel: 507 060 520

Jerzy Klinik - przewodniczący Kolegium Sędziów, mail: klinik@agh.edu.pl, tel: 605 123 573

Piotr Działowy, mail: piotr@tournet.krakow.pl tel: 502 295 566

Mieczysław Poręba, mail: mieczyslawporeba@gmail.com, tel: 602 797 144

Edward Bal - tel: 510 192 407

Grzegorz Hajda - mail: hajda.grzegorz@gmail.com, tel: 727 915 639

Jadwiga Barwa-Karkoszka - tel: 795 049 367

Sebastian Żabiński - tel: 512 284


Komisja Rewizyjna MZKol :

Marek Bogacz - mail: marekbogacz@wp.pl, tel: 602 259 299

Janusz Kolasiewicz - tel. 506 024 322

Łukasz Dąbroś - tel. 661 128 781

 

obsługa strony internetowej Agata Gibek, tel. 660 797 118, mail: agata.gibek@gmail.com

KOLARSTWO SZOSOWE:: KOLARSTWO GÓRSKIE:: KOLARSTWO PRZEŁAJOWE:: BMX:: TRIAL:: KONTAKT
Powered by TCSOFT © All right reserved MZKOL ® 2018 - Liczba wyświetleń: 1286789